نکات مهم در بازسازی خانه | بازسازی خانه ارزان

توسط tarahiva در نوسازی ساختمان بدون دیدگاه

در مطلب امروز قصد داریم نکات مهم در بازسازی خانه و همچنین خدماتمان در بازسازی خانه ارزان را برای شما توضیح دهیم.

کابینت سازی در غرب تهران | دکوراسیون دیزاین برترین کابینت سازی در غرب تهران

امروزه بازسازی خانه در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. در حقیقت بازسازی خانه می تواند نیاز های خانواده برای تجربه محل زندگی نو را با هزینه ای مقرون به صرفه فراهم کند.

بازسازی خانه شامل تعویض کابینتهای آشپزخانه , کمد دیواریها ,  تغییر در نوع تیغه بندی دیوارها ، کف سازی،تغییر جای حمام و دستشویی ،رنگ و … می باشد . همچنین در بازسازی یک خانه اعمالی همچون سیستم های سرمایش و گرمایش , تاسیسات و لوله کشی ها , رفع نم در سرویس ها و سالن ها مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین شامل سایر تغییرات مانند کاغذ دیواری , لمینیت , تعویض پنجره ها , تعویض درب ها و … می باشد.

 

تصمیم گیری در انتخاب پوشش دیوار ها

بازسازی خانه ارزان

گزینه های زیادی هستند که باید یکی از انها را به عنوان پوشش دیوار منزل خود انتخاب کنید. این گزینه ها عبارتند از پنل های دکوراتیو سه بعدی , پوستر سه بعدی, دیوار پوش , سنگ دکوراتیو، رنگ ,شیشه تزیینی، و کاغذ دیواری و … . البته بهتر است قبل از انتخاب نوع پوشش دیواری ، حتما نمونه کار های مختلف را به دقت بررسی کنید و با توجه به اصول معماری داخلی تصمیم گیری کنید.

چیدمان و طراحی منزل

بازسازی ارزان خانه در غرب تهران

از دیگر نکات مهم در بازسازی خانه زمانی تمام هزینه های بازسازی منزل دارای ارزش می باشد که با نحوه چیدمان و طراحی داخلی منزل شما دارای هماهنگی و هارمونی باشد و باعث زیبایی هر چه بیشتر ظاهر جدید خانه شما شود. برای این منظور، شما باید در بازسازی داخلی منزل خود از قبل طراحی و نحوه چیدمان دکوراسیون داخلی جدید و زیبایی  را در نظر گرفته باشید. همیشه به خاطر داشته باشید که طراحی مبتکرانه و نو در بازسازی داخلی بسیار حائز اهمیت می باشد. پس باید برای آن زمان بیشتری را اختصاص دهید. برای این کار شما باید طراحی های متنوع و سبک های مختلف را به نسبت فضای خود بسنجید.

نوسازی کف خانه

در این مرحله باید یک نوع از کفپوش های موجود در بازار را برای خانه نتخاب کنید و باید در نظر داشته باشید که هر نوع از کفپوش ، مشتری خاص خود را خواهد داشت.

بازسازی آشپزخانه

بازسازی خانه در غرب تهران

آشپزخانه از دید معماران قلب خانه می باشد و معمولا خانم های ایرانی بیشترین زمان خود را در اشپزخانه می گذرانند و آشپزخانه در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل سهم بسیار مهمی  دارد. بخصوص امروزه که تمامی آشپزخانه ها حالت اوپن را به خود گرفته و بیشتر از پیش در معرض دید هستند. بازسازی آشپزخانه امروزه شامل تعویض کابینت ها , رنگ , رابیتس کاری ها , استفاده از کناف در سقف ,نوسازی و یا حتی در صورت لزوم جابه جایی لوله کشی ها , کف سازی , کاشی بین کابینت و … می باشد.

نکات مورد توجه در بازسازی آشپزخانه:

  •     نوسازی درب های کابینت و یا تعویض کلی
  •     استفاده از ابزارالات و وسایل جدید و مدرن
  •     تعیین درست ارتفاع کابینت ها
  •     ساختن یک کانتر زیبا برای ورودی آشپزخانه
  •     بهره بردن  از ساختار جزیره ای
  •     همخوانی داشتن اشپزخانه با دیگر اجزای خانه

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

نکات مهم در بازسازی خانه

از دیگر نکات مهم در بازسازی خانه ، بازسازی حمام و دستشویی اگر مجریان بعد از بازدید از حمام و سرویس بهداشتی این تشخیص را دادند که باید شیرآلات و تاسیسات آن نیز تعویض گردد بهتر است که این کار انجام دهید با اینکه برای جابه جایی شیرآلات و تاسیسات و تعویض لوله ها هزینه زیادی خواهد داشت.

برای بازسازی دستشویی و حمام در درجه اول باید ایتم بندی کرد ، از جمله متداول ترین مراحلی که در فرایند بازسازی حمام و دستشویی انجام می گیرد عایق بندی دیوار و کف ها , تعمیر لوله کشی ها و تاسیسات، تعویض کاشی ها دیوار و بین کابینتها ، تعویض شیر آلات ها، بازسازی تهویه این مکان ها و…. می باشد . البته باید به این نکته توجه نمود که این فضا ها را با عناصری کم هزینه باید تزئین نمود به فرض مثال می توان برای زیبا تر کردن فضای داخلی یک حمام از یک گلدان  ، حوله و یک قالیچه مناسب استفاده کرد و آراستگی و زیبایی این مکان ها را دو چندان کرد.

بازسازی اتاق خواب

بازسازی ارزان خانه در تهران

بازسازی  اتاق خواب معمولا به نسبت فردی که از آن اتاق استفاده می کند انجام می پذرید. معمولا دربازسازی  اتاق خواب کودک به خصوص اتاق کودک دختر بچه ها از رنگ های روشن و شاد استفاده میکنند.

باید در نظر داشت  که در فرایند بازسازی اتاق خواب ابتدا محل قرارگیری و ابعاد کمد دیواری را مشخص می شود. کمد دیواری یکی از مهمترین وسایل کاربردی داخل یک اتاق خواب می باشد که اندازه و متراژ آن بستگی به اندازه  تخت خواب دارد, به فرض مثال اگر تخت خواب یک نفره باشد کمد دیواری بزرگ تری را میتوان به کا برد و اگر تخت خواب دو نفره باشد کمد دیواری کوچک تری باید کار کرد.