کابینت جزیره مدل T | مدل جدید کابینت جزیره | عکس

توسط پشتیبان سایت در کابینت آشپزخانه بدون دیدگاه

کابینت جزیره مدل T ، یکی از جدیدترین ایده های طراحی دکوراسیون منزل می باشد.

در مطلب امروز ابتدا به معرفی دکوراسیون دیزاین و خدمات خود می پردازیم و سپس نمونه کار کفپوش را به شما نمایش می دهیم.

دکوراسیون دیزاین در زمینه ساخت و طراحی دکوراسیون داخلی با گامی محکم و ذهنی خلاق وارد شد. این شرکت از شروع فعالیت خود، با طراحی تلفیقی مدرن و کلاسیک سعی در ایجاد فضای آرامش بخش برای همه مشتریان گام بر میدارد ، مجموعه دکوراسیون دیزاین در مدت سال های فعالیت خود توانسته است ، با نمونه پروژه های موفق در کاربری مسکونی، تجاری، فرهنگی و اداری و… حرفه و تسلط خود را به دیگران نمایش دهد. شما مشتریان عزیز می توانید با توجه به فضای کاربری و نیازهای خود، از تخصص و دانش مجموعه دکوراسیون دیزاین بهرمند شوید ، برای اطلاعات بیشتر و سفارش، از طریق راه های ارتباطی که در سایت درج شده با ما در تماس باشید.

” خانه خود را با دکوراسیون دیزاین ، دیزاین کنید “

 

کابینت جزیره مدل T

کابینت جزیره مدل T یک طراحی استاندارد و زیبا برای آشپزخانه‌های مدرن امروزی است. این سبک کاربردی در کابینت‌های جزیره، فضای شما را به دو قسمت مجزا تقسیم می‌کند. از یک طرف این مدل کابینت جزیره به راحتی می‌توانید به عنوان میز غذاخوری استفاده کنید و در طرف دیگر آن که اجاق گاز قرار گرفته است آشپزی کنید. فضایی بزرگ‌تر و کاربردی‌تر که مخصوصاً برای خانواده‌های چند نفره، یک ایده فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود. در این مقاله از استادکار قصد داریم تا بیشتر با ایده‌هایی برای طراحی جذاب جزیره مدل T آشنا شویم، با ما همراه شوید.

چرا کابینت جزیره مدل T؟
از مهم‌ترین مزیت‌های کابینت جزیره  این است که فضای بیشتری به آشپزخانه شما می‌بخشد. زمانی که کابینت جزیره خود را به شکل T طراحی می‌کنید، در واقع یعنی فضای جزیره آشپزخانه به دو قسمت مجزا تقسیم می‌شود. می‌توانید در بخشی از آن آشپزی کنید و از بخش دیگر آن به عنوان میز غذاخوری استفاده کنید و یا به همراه خانواده بنشینید و یک عصرانه دلچسب نوش جان کنید. شاید اجرای کابینت جزیره مدل T در آشپزخانه کمی نسبت به سایر مدل‌ها هزینه‌بر باشد، اما بهتر است بدانید که در برخی شرایط کمی بیشتر هزینه کردن برای راحتی که بعداً تجربه می‌کنید، ارزش دارد. با داشتن چنین میز بلند و جاداری می‌توانید همه کارهای آشپزی‌تان را روی آن انجام دهید و بعد از اتمام کار در کنار خانواده در بخش دیگر میز یک چای بخورید و از دور هم بودن لذت ببرید.

کابینت جزیره مدل T

نور را به درستی تنظیم کنید
یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در مورد کابینت جزیره بدانید این است که روش نورپردازی درستی انتخاب کنید. شاید برای یک آشپزخانه معمولاً استفاده از یک لوستر در وسط اتاق ایده خوبی باشد، اما برای کابینت جزیره مدل T بهتر است که از ۳ چراغ آویزان در بخش بالای میز استفاده کنید. بهتر است لوسترها در بخشی از کابینت جزیره مدل T که به غذاخوری اختصاص دارد، نصب نشوند.

خودتان با اضافه کردن یک میز به جزیره آشپزخانه کابینت جزیره مدل T بسازید
اگر در آشپزخانه خود یک جزیره معمولی دارید و احساس می‌کنید به کابینت جزیره مدل T نیاز دارید، می‌توانید تنها با اضافه کردن یک میز به سبک T در کنار جزیره خود یک کابینت جزیره مدل T طراحی کنید. این روش کاربردی نیز به شما فضایی بیشتر برای انجام کارهایتان می‌دهد و همچنین تأثیر زیادی روی راحتی شما در آشپزخانه دارد.

کابینت جزیره مدل T

از رنگ‌ها و تجهیزات هماهنگ در دو بخش جزیره استفاده کنید
اگر دوست دارید که فضای آشپزخانه شما ساده و منظم به نظر برسد، باید سعی کنید که در دو بخش کابینت جزیره مدل T از یک رنگ و تجهیزات یکسان استفاده کنید. برای مثال در دو بخش کابینت جزیره از یک رنگ و یک جنس استفاده کنید و فراموش نکنید که برای ظاهری زیبا نباید بین دو بخش میز شما مرز و فاصله‌ای وجود داشته باشد.

سبک صندلی‌های خود را انتخاب کنید
زمانی که قرار است برای کابینت جزیره خود صندلی تهیه کنید، بهتر است در مورد تعداد و سبک صندلی‌ها درست فکر کنید و بعد صندلی خود را خریداری نمایید. به اندازه کابینت جزیره مدل T و مقدار فضایی که باید برای هر یک از صندلی‌ها در نظر بگیرید دقت کنید و همه چیز را متناسب با هم در نظر بگیرید.

کابینت جزیره مدل T

ترکیبی منحصر به‌ فرد رقم بزنید
برای اینکه آشپزخانه زیبایی طراحی کنید، می‌توانید از هر نوع میزی که ترجیح می‌دهید و دوست دارید، استفاده کنید و کابینت جزیره خود را به سبکی منحصر به‌ فرد طراحی کنید. می‌توانید از یک میز چوبی زیبا در کنار جزیره آشپزخانه خود قرار دهید و ترکیبی خاص ایجاد کنید.

کابینت جزیره مدل T