کابینت های گلاس غرب تهران | راهنمای خرید کابینت

توسط پشتیبان سایت در کابینت آشپزخانه بدون دیدگاه

در جهت راهنمای خرید کابینت این مطلب را برای شما آماده کردیم اما ابتدا به معرفی خدماتمان یعنی کابینت های گلاس غرب تهران می پردازیم.

در مطلب امروز ابتدا به معرفی دکوراسیون دیزاین (ساخت کابینت ارزان) و خدمات خود می پردازیم و سپس سوال کدام کابینت بهتر است، کابینت ممبران، MDF یا های گلاس را پاسخ می دهیم.

دکوراسیون دیزاین در زمینه ساخت و طراحی دکوراسیون داخلی با گامی محکم و ذهنی خلاق وارد شد. این شرکت از شروع فعالیت خود، با طراحی تلفیقی مدرن و کلاسیک سعی در ایجاد فضای آرامش بخش برای همه مشتریان گام بر میدارد ، مجموعه دکوراسیون دیزاین در مدت سال های فعالیت خود توانسته است ، با نمونه پروژه های موفق در کاربری مسکونی، تجاری، فرهنگی و اداری و… حرفه و تسلط خود را به دیگران نمایش دهد. شما مشتریان عزیز می توانید با توجه به فضای کاربری و نیازهای خود، از تخصص و دانش مجموعه دکوراسیون دیزاین بهرمند شوید ، برای اطلاعات بیشتر و سفارش، از طریق راه های ارتباطی که در سایت درج شده با ما در تماس باشید.

” خانه خود را با دکوراسیون دیزاین ، دیزاین کنید “

راهنمای خرید کابینت

یکی از مهم‌ترین مسائلی که قبل از خرید کابینت باید به آن توجه کنید این است که بودجه مورد نظر، سایز، نوع سبک و استایل کابینت و جنس آن را مشخص کنید تا امکان خرید برای شما راحت شود.

بودجه خرید کابینت

کابینت جز وسایلی است که نه تنها برای آشپزخانه بلکه برای سرویس بهداشتی نیز لازم است و اصولا بین ۴۰ تا ۵۰ درصد هزینه لازم برای این دو فضا در خانه به کابینت تعلق می‌گیرد پس باید در هنگام خرید آن دقت لازم را داشت. یکی از مهم‌ترین نکات نیز انتخاب بودجه مورد نیاز برای خرید کابینت است. بهتر است قبل از هر چیز میزان بودجه را تعیین کنید و به شما پیشنهاد می‌دهیم در این باره احتیاط نکنید زیرا هرچه بودجه بیشتری را به خرید کابینت اختصاص دهید بهتر است زیرا یکی از ضروری‌ترین وسایلی است که اگر کیفیت بالایی داشته باشد سالیان سال قابل استفاده است.

راهنمای خرید کابینت

قبل از خرید کابینت به میزان بودجه در نظر گرفته شده برای آن فکر کنید تا هنگام خرید بتوانید بهترین نوع کابینت با کیفیت بالا در رده بودجه خود را انتخاب کنید.

کیفیت کابینت، مهم‌ترین اصل در خرید

قطعا کیفیت کابینت یک موضوع شفاف برای همه است اما بگذارید کمی این موضوع را بیشتر بررسی کنیم. قبل از هر چیز بهتر است به این سوال پاسخ دهید که برای چه مدت می‌خواهید در خانه فعلی زندگی کنید؟ آیا خانه متعلق به  خودتان است و یا مستاجر هستید؟! قطعا این موضوع می‌تواند یک عامل مهم در خرید کابینت باشد زیرا اگر قرار است برای مدت زمان کوتاهی در خانه زندگی کنید نوع و کیفیت کابینت می‌تواند متوسط رو به پایین باشد اما اگر قرار است یک خانه رویایی برای خود دست و پا کنید بهتر است هنگام خرید بهترین نوع و کیفیت را انتخاب کنید تا بتوانید برای مدتی طولانی از آن استفاده کنید.

راهنمای خرید کابینت

جنس کابینت و راحت باز و بست شدن در کابینت جز مهم‌ترین فاکتورهای کابینت است که هنگام خرید باید به آن توجه کرد.

استایل و مدل کابینت

وقتی به دنبال خرید کابینت هستید، قطعا برخی از مدل‌ها بیشتر از سایرین چشمگیر است که با توجه به این موضوع اگر بتوانید در کنار در نظر گرفتن دو فاکتور قبلی، مدل زیبایی نیز انتخاب کنید فضای آشپزخانه تبدیل به یک فضای دلنشین می‌شود که دوست دارید وقت زیادی را در آن محل بگذرانید در نتیجه مدل کابینت بسیار مهم است. معمولا کابینت‌ها کاملا چوبی هستند که بر روی برخی از مدل‌های کلاسیک آن کنده کاری‌هایی تزیینی کار شده است و یا با فلز و فایبرگلاس طراحی شده است که کمی استایل مدرن‌تر دارند.

راهنمای خرید کابینت

قبل از خرید کابینت حتما نوع سبک فضا از نظر مدرن و یا کلاسیک بودن را در نظر بگیرید و بسته به آن مدل زیبایی از کابینت را خریداری کنید.

فضا را اندازه‌گیری کنید

در ادامه راهنمای خرید کابینت یکی از نکاتی که به شما کمک می‌کند علاوه بر خرید آسان‌تر کابینت، میزان بودجه را نیز به راحتی تعیین کنید، اندازه‌گیری فضای مورد نظر است. شما با اندازه‌گیری می‌توانید تعداد حدودی کابینت مورد نظر را تخمین بزنید و از این رو در تعیین بودجه دستتان آزادتر است و از طرفی می‌‌توانید از مدل‌های مختلف کابینت نیز استفاده کنید.

راهنمای خرید کابینت
با در نظر گرفتن اندازه و فرم فضا شما می‌توانید از مدل‌های مختلف کابینت به کمک راهنمای فروشنده برای آشپزخانه و یا هر مکان دیگری استفاده کنید.

امکانات کابینت

برخی از کابینت‌ها علاوه بر داشتن ظاهری زیبا، فضای درونی کار شده‌ای نیز دارند. به طور مثال فضای داخلی کابینت طوری سازماندهی شده است که می‌توان فنجان‌ها، بشقاب‌ها و چند وسیله دیگر را با یکدیگر کنار هم قرار داد. در نتیجه هنگام خرید کابینت حتما از فروشنده بخواهید امکانات مربوط به آن را که می‌توان طراحی کرد را نیز به شما نشان دهد تا بتوانید در کنار خرید کابینت از امکانات مطلوبی نیز برخوردار شوید.

راهنمای خرید کابینت

داشتن امکانات مهمی مانند فضاسازی درونی کابینت می‌تواند در استفاده کاربردی از کابینت و استفاده بهینه از فضا کمک بسیار کند.