نمونه کار کابینت های گلاس | انواع رنگ کابینت های گلاس

توسط پشتیبان سایت در کابینت آشپزخانه, کابینت هایگلاس بدون دیدگاه

در این مطلب انواع رنگ کابینت های گلاس را به شما نشان می دهیم و یکی از خدماتمان یعنی کابینت های گلاس در غرب تهران را به شما معرفی خواهیم کرد.

دکوراسیون دیزاین در زمینه ساخت و طراحی دکوراسیون داخلی با گامی محکم و ذهنی خلاق وارد شد. این شرکت از شروع فعالیت خود، با طراحی تلفیقی مدرن و کلاسیک سعی در ایجاد فضای آرامش بخش برای همه مشتریان گام بر میدارد ، مجموعه دکوراسیون دیزاین در مدت سال های فعالیت خود توانسته است ، با نمونه پروژه های موفق در کاربری مسکونی، تجاری، فرهنگی و اداری و… حرفه و تسلط خود را به دیگران نمایش دهد. شما مشتریان عزیز می توانید با توجه به فضای کاربری و نیازهای خود، از تخصص و دانش مجموعه دکوراسیون دیزاین بهرمند شوید ، برای اطلاعات بیشتر و سفارش، از طریق راه های ارتباطی که در سایت درج شده با ما در تماس باشید.

” خانه خود را با دکوراسیون دیزاین ، دیزاین کنید “

انواع رنگ کابینت های گلاس

شاید تصور شما از انواع رنگ کابینت های گلاس تنها رنگ‌هایی مثل سیاه و سفید باشد، اما باید بدانید که رنگ بندی کابینت های گلاس خیلی متنوع‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کنید. رنگ‌هایی جذاب و زیبا وجود دارند که هر کدام می‌توانند جلوه‌ای خاص و منحصر به‌ فرد به آشپزخانه شما ببخشند. معمولاً انواع رنگ کابینت های گلاس آن‌قدر طیف گسترده‌ای دارد که معرفی همه این رنگ‌ها ساعت‌ها زمان می‌برد. برای اینکه در میان انواع رنگ کابینت های گلاس انتخاب هوشمندانه‌تری داشته باشید، همیشه به متراژ و شرایط ساخت آشپزخانه توجه کنید. استفاده از رنگ‌های روشن می‌تواند محیط آشپزخانه شما را بزرگ‌تر نشان دهد و به همان نسبت استفاده از رنگ‌های تیره محیط را کوچک‌تر می‌کند.

رنگ‌هایی که نور را بیشتر منعکس می‌کنند، برای روشن‌تر نشان دادن محیط مناسب‌تر هستند و رنگ‌های تیره محیط را تاریک‌تر نشان می‌دهند و برای آشپزخانه‌هایی با پنجره بزرگ و نور زیاد مناسب هستند. استفاده از طیف رنگ‌های مختلف برای آشپزخانه‌های بزرگ‌تر انتخاب بهتری است. بهترین رنگ کابینت های گلاس برای محیط‌ها کوچک است که از رنگ سفید در کنار رنگ مورد علاقه‌تان استفاده کنید و ضمن انرژی و رنگ بخشیدن به محیط از کوچک‌تر به نظر رسیدن آن جلوگیری کنید. از طرفی کابینت‌های گلاس تنوع بی‌نظیری از طرح‌های متفاوت نیز دارند که می‌تواند جوابگوی هر سبک و سلیقه‌ای باشد. برای اینکه با انواع رنگ کابینت های گلاس بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید.

انواع رنگ کابینت های گلاس
رنگ بندی کابینت های گلاس بسیار متنوع است و آوردن رنگ‌ها و طرح‌های مختلف به محیط آشپزخانه، روح و انرژی بی‌نظیری به آشپزخانه می‌آورد.

سفید، پرطرفدارترین رنگ کابینت های گلاس

رنگ سفید پرطرفدارترین رنگ کابینت های گلاس است. از آنجایی که این نوع کابینت‌ها حالتی براق دارند و نور را منعکس می‌کنند، رنگ سفید جلوه‌ای لوکس، روشن و تمیز و درخشان به آشپزخانه شما می‌بخشد. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا از این رنگ در آشپزخانه‌های خود استفاده کنند. از طرفی ترکیب رنگ کابینت های گلاس با رنگ سفید بسیار ساده‌تر است. برای مثال می‌توانید انواع رنگ کابینت های گلاس را در کنار کابینت سفید استفاده کنید و یا در سایر بخش‌های آشپزخانه‌تان همانند دیوار و یا کف‌پوش از رنگ‌های مختلفی استفاده کنید. استفاده از کف‌پوش‌های چوبی، دیوارهایی به رنگ خاکستری، کرم و یا حتی آبی می‌تواند کمک کند تا جلوه بیشتری به رنگ سفید به عنوان بهترین رنگ کابینت های گلاس ببخشید.

انواع رنگ کابینت های گلاس
رنگ سفید پرطرفدارترین رنگ کابینت های گلاس است که کمک می‌کند آشپزخانه شما روشن‌تر و لوکس‌تر به نظر برسد.

توجه داشته باشید که در مورد کابینت‌های سفید رنگ حتماً بهتر است که یک رنگ تیره‌تر در یک قسمت از آشپزخانه‌تان استفاده کنید تا محیط ظاهری بی‌رنگ و بی‌روح پیدا نکند. می‌توانید از ترکیب رنگ کابینت های گلاس در کنار رنگ سفید استفاده کنید. از کف‌پوش و یا دیوارهای تیره‌تر استفاده کنید و یا لوازم آشپزخانه‌تان را طوری انتخاب کنید که در کنار سفیدی کابینت‌ها جلوه بیشتری داشته باشد. در واقع از کابینت‌های سفید در آشپزخانه باید طوری استفاده شود که گرمای محیط حفظ شود و خیلی از افراد این کار را با ترکیب کابینت گلاس سفید در کنار رنگ چوب، استفاده از دستگیره‌های رنگی یا طلایی و یا به کار بردن رنگ‌های دیگر در سقف و کف‌پوش و جزئیات کابینت انجام می‌دهند.

انواع رنگ کابینت های گلاس
برای اینکه آشپزخانه‌تان بی‌روح و بدون رنگ نشود، بهتر است برای دیوارها و کف‌پوش از رنگ‌های تیره‌تر استفاده کنید و یا در کنار کابینت سفید از انواع رنگ کابینت های گلاس نیز استفاده کنید.

کابینت های گلاس با طرح چوب

یکی از انواع رنگ کابینت های گلاس استفاده از طرح چوب است. این ترکیب، یک انتخاب بی‌نظیر و فوق‌العاده است که با کابینت‌هایی براق و طراحی زیبا می‌تواند با رنگ کف‌پوش آشپزخانه‌تان همخوانی داشته باشد و بسیار لوکس به نظر برسد. این کابینت‌ها بهترین رنگ کابینت های گلاس برای افرادی که به طرح چوب علاقه دارند، محسوب می‌شوند و می‌تواند هم به صورت تک رنگ و هم در کنار انواع رنگ کابینت های گلاس به صورت ترکیبی قرار بگیرد. استفاده از این رنگ در کنار رنگ بندی کابینت های گلاس در طیف روشن می‌تواند از تاریک شدن آشپزخانه جلوگیری کند. به یاد داشته باشید که بهتر است زمانی که از کابینت‌های تیره استفاده می‌شود، حتماً کف‌پوش و جزئیات آشپزخانه به رنگ روشن باشند تا نور بیشتری در محیط جریان پیدا کند و ظاهر زیباتری به آشپزخانه ببخشد.

انواع رنگ کابینت های گلاس
طرح چوب کابینت یکی از پرطرفدارترین رنگ کابینت های گلاس برای علاقه‌مندان به این سبک محسوب می‌شود و جلوه فوق‌العاده‌ای به آشپزخانه می‌بخشد.

نارنجی بهترین رنگ کابینت های گلاس برای افزایش اشتها

رنگ نارنجی بر روی مغز تأثیر می‌گذارد و موجب افزایش اشتها و انرژی بیشتر می‌شود. جذابیت رنگ بندی کابینت های گلاس این است که ضمن اینکه رنگ‌ها متنوعی دارد، با براقیت جذابش موجب می‌شوند تا آشپزخانه شما مدرن‌تر به نظر برسد. نارنجی از انواع رنگ کابینت های گلاس است که تاثیر زیادی روی رنگ بخشیدن به رنگ‌های خنثی و زیباتر نشان دادن رنگ‌های تیره دارد.

انواع رنگ کابینت های گلاس
رنگ نارنجی بهترین رنگ کابینت های گلاس برای افرادی است که دوست دارند با علاقه و انرژی بیشتری در فضای آشپزخانه کار کنند و وعده‌های غذایی‌شان را میل کنند.

کابینت های گلاس سرمه‌ای رنگ

یکی دیگر از پرطرفدارترین رنگ کابینت های گلاس رنگ سرمه‌ای است. این رنگ زیبا نیز فضای آشپزخانه‌تان را متحول می‌کند و کنار کف‌پوش و دیوارهای سفید رنگ بسیار لوکس و خاص به نظر می‌رسد.

انواع رنگ کابینت های گلاس
سرمه‌ای یکی از انواع رنگ کابینت های گلاس است که اگر درست و در کنار کف‌پوش و دیوارهای سفید به کار برده شود، جلوه بی‌نظیری به آشپزخانه می‌بخشد.

کابینت های گلاس رنگ مشکی براق

برخی افراد در میان انواع رنگ کابینت های گلاس رنگ مشکی را ترجیح می‌دهند. انعکاس نور از روی کابینت‌های مشکی براق طوری فضای آشپزخانه را مدرن نشان می‌دهد که از دیدن آن شگفت‌زده می‌شوید؛ اما از طرفی این رنگ بندی کابینت های گلاس می‌تواند خیلی زود شما را خسته کند و به همین دلیل برای فضایی که قرار است هر روز با آن سر و کار داشته باشید، پیشنهاد نمی‌شود. استفاده از رنگ مشکی به صورت ترکیبی با رنگ‌های روشن می‌تواند از این مشکل جلوگیری کند و تعادل بیشتری به محیط آشپزخانه‌تان ببخشد.

انواع رنگ کابینت های گلاس
استفاده از رنگ مشکی بهترین رنگ کابینت های گلاس برای فضاهایی همچون کافی‌شاپ‌ها و مکان‌های مدرن محسوب می‌شود و در محیط خانه بهتر است از رنگ‌های دیگری در کنار مشکی استفاده شود.

کابینت های گلاس رنگ قرمز

در میان انواع رنگ کابینت های گلاس رنگ قرمز شاید پررنگ‌ترین و خاص‌ترین رنگ باشد. کمتر افرادی به سراغ این رنگ می‌روند و یا ترجیح می‌دهند زمان استفاده از کابینت‌های قرمز آن را با رنگ بندی کابینت های گلاس ترکیب کنند. به هر حال رنگ قرمز یک انتخاب جسورانه برای علاقه‌مندان به هیجان و خطر محسوب می‌شود و هم به صورت تکی و هم ترکیبی می‌تواند انتخاب جذابی باشد. فقط مراقب باشید تا زود از این کابینت‌ها دلزده نشوید!

انواع رنگ کابینت های گلاس
انتخاب رنگ قرمز در میان انواع رنگ کابینت های گلاس انتخابی جسورانه است که البته ممکن است شما را خیلی زود دلزده کند.

ترکیب رنگ کابینت های گلاس

برای اینکه کمی از رنگ‌های خنثی فاصله بگیرید و رنگ‌ها را به آشپزخانه منزلتان دعوت کنید، ایده‌های جذابی برایتان در نظر گرفته‌ایم که در ادامه می‌توانید با چند ترکیب رنگ کابینت های گلاس آشنا شوید.

آشپزخانه‌ای به رنگ دریا

برای طراحی یک آشپزخانه آبی آرام‌بخش، بهتر است ترکیب رنگ کابینت های گلاس را در دو طیف آبی متفاوت در نظر بگیرید. برای کابینت‌های روی جزیره آشپزخانه بهتر است از رنگ آبی تیره و برای کابینت‌های سایر بخش‌ها می‌توانید از آبی آسمانی و روشن‌تر استفاده کنید. استفاده از کف‌پوش چوبی و دکوراسیونی به رنگ چوب، لوازم تزئینی آبی تیره و نقره‌ای نیز می‌تواند به شما کمک کند تا آشپزخانه‌ای مدرن‌تر و زیباتر طراحی کنید.

انواع رنگ کابینت های گلاس
یکی از بهترین انواع رنگ کابینت های گلاس استفاده از دو طیف رنگ آبی است.

ترکیب رنگ قرمز مایل به قهوه‌ای و سبز مایل به خاکستری

برای اینکه رنگ بندی کابینت های گلاس آشپزخانه‌تان شبیه به کلاه بابانوئل نشود، بهتر است از سبز مایل به خاکستری و قرمز متمایل به قهوه‌ای استفاده کنید. استفاده از رنگ چوب در این ترکیب رنگ کابینت های گلاس می‌تواند فضای شما را گرم‌تر و زیباتر نشان دهد.

انواع رنگ کابینت های گلاس
برای اینکه رنگ بندی کابینت های گلاس آشپزخانه‌تان زیباتر به نظر برسد بهتر است از سبز مایل به خاکستری و قرمز متمایل به قهوه‌ای استفاده کنید.

ترکیب سبز چمنی و سفید

برای ترکیب رنگ کابینت های گلاس می‌توانید از رنگ پرانرژی سبز چمنی برای جزیره آشپزخانه‌تان استفاده کنید و در کنار آن برای قسمت کابینت‌ها از رنگ سفید استفاده کنید. این نوع رنگ بندی کابینت های گلاس حس آرامش طبیعت را به خانه‌تان دعوت می‌کند و از طرفی برای افرادی که سفید را بهترین رنگ کابینت های گلاس می‌دانند، نیز گزینه فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود. برای اینکه جلوه زیباتری به آشپزخانه ببخشید می‌توانید از لوازم سبزرنگ استفاده کنید و یک گلدان با گل‌هایی سبز و شاداب نیز در آشپزخانه خود قرار دهید.

انواع رنگ کابینت های گلاس
یکی از بهترین انواع رنگ کابینت های گلاس استفاده از رنگ سبز چمی در کنار رنگ سفید است.

ترکیب آبی تیره و آبی خیلی روشن

یک نوع ترکیب رنگ کابینت های گلاس این است که بعد از انتخاب رنگ کابینت برای دستگیره‌های کابینت از رنگ دیگری استفاده کنید. پیشنهاد ما برای شما کابینت‌های تیره با دکمه‌هایی به رنگ آبی خیلی روشن است. جذابیتی که این رنگ بندی کابینت های گلاس به آشپزخانه شما می‌بخشد، حیرت‌انگیز است.

ترکیب رنگ مشکی و قرمز در کنار هم

انواع رنگ کابینت های گلاس در یک‌ طرف و استفاده از ترکیب رنگ قرمز و مشکی در کنار هم در طرف دیگر قرار دارد. شاید این ترکیب بهترین رنگ کابینت های گلاس برای علاقه‌مندان به آشپزخانه‌های مدرن محسوب شود. برای به کار بردن این رنگ بندی کابینت های گلاس بهتر است که کابینت‌های مشکی براق را در کنار یک جزیره قرمز زیبا ست کنید و از جذاب بودن این آشپزخانه شگفت‌زده شوید.

انواع رنگ کابینت های گلاس
یکی از انواع رنگ کابینت های گلاس برای آشپزخانه شما استفاده از رنگ مشکی و قرمز است.

ترکیب خاکستری سرد با نارنجی گرم

استفاده از رنگ خنثی خاکستری در کنار رنگ پر از انر‌ژی نارنجی می‌تواند حسی سرشار از سرزندگی را به آشپزخانه شما دعوت کند. بهترین ترکیب رنگ کابینت های گلاس برای افرادی که دوست دارند آشپزخانه‌ای زیبا و انرژی‌بخش داشته باشند، استفاده از همین دو رنگ در کنار هم است. یک جزیره نارنجی‌رنگ با کابینت‌های خاکستری و قفسه‌هایی که رنگ آن‌ها مقداری از کابینت‌ها روشن‌تر است،  ظاهر جذابی به آشپزخانه می‌بخشد.

انواع رنگ کابینت های گلاس
ترکیب خاکستری و نارنجی یکی از انواع رنگ کابینت های گلاس است که زیبایی شگفت‌انگیزی به آشپزخانه شما می‌بخشد.

ترکیبی از سبز لیمویی و زرد کم‌رنگ در کنار هم

یکی از جذاب‌ترین انواع رنگ کابینت های گلاس استفاده از رنگ‌های روشن زرد کم‌رنگ در کنار سبز لیمویی است. این انتخاب جسورانه نیز حال و هوای آشپزخانه‌تان را به‌ کل تحت تأثیر قرار می‌دهد. برای این نوع ترکیب رنگی بهتر است یک جزیره زرد طراحی کنید و برای رنگ کابینت‌ها از رنگ لیمویی استفاده کنید. پیشخوان چوبی و کاشی‌هایی که کمی رنگ در آن به کار رفته است نیز می‌تواند ظاهر جذاب‌تری به آشپزخانه‌تان ببخشد.

انواع رنگ کابینت های گلاس
رنگ زرد و لیمویی در کنار هم رنگ بندی کابینت های گلاس شما را بسیار متفاوت‌تر خواهد کرد.

سبز یشمی روشن و شیری در کنار هم

همیشه استفاده از رنگ‌های تیره و روشن در کنار هم می‌تواند به شما کمک کند تا فضا را از یکنواختی نجات دهید و هر بخشی را که دوست دارید برجسته‌تر نشان دهید. انتخاب این ترکیب رنگ کابینت های گلاس نیز ضمن اینکه جلوه خاصی به فضای آشپزخانه شما می‌بخشد و حس و حالی سنتی و مدرن در کنار هم را به محیط آشپزخانه‌تان می‌آورد که هر روز با وقت‌گذرانی در این فضا از آرامش آن لذت خواهید برد. بهتر است بیشترین بخش کابینت‌ها را به رنگ شیری اختصاص دهید و در قسمتی از کابینت‌ها را که دوست دارید جلوه بیشتری داشته باشند، از رنگ یشمی روشن کمک بگیرید.

انواع رنگ کابینت های گلاس
یکی از انواع رنگ کابینت های گلاس برای افرادی که دوست دارند آرامش و را در آشپزخانه خود تجربه کنند، استفاده از رنگ سبز یشمی روشن در کنار شیری است.