نمونه کار کابینت آشپزخانه هایگلاس

توسط پشتیبان سایت در کابینت هایگلاس بدون دیدگاه

نمونه کار کابینت آشپزخانه هایگلاس به شما کمک میکند تا با ذهن بازتر و ایده های بهتری به سراغ خرید کابینت آشپزخانه بروید .

قبل از اینکه به معرفی کابینت هایگلاس و مشاهده نمونه کار کابینت آشپزخانه هایگلاس بپردازیم ، باید مختصر توضیحی درباره شرکت طراحی و بازسازی دکوراسیون دیزاین به شما بدهیم ، تا شما عزیزان با حرفه و میزان تسلط ما بر طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ، بازسازی ساختمان و دیگر خدمات ما بیشتر آشنا شوید.

دکوراسیون دیزاین

دکوراسیون دیزاین در زمینه ساخت و طراحی دکوراسیون داخلی با گامی محکم و ذهنی خلاق وارد شد. این شرکت از شروع فعالیت خود، با طراحی تلفیقی مدرن و کلاسیک سعی در ایجاد فضای آرامش بخش برای همه مشتریان گام بر میدارد ، مجموعه دکوراسیون دیزاین در مدت سال های فعالیت خود توانسته است ، با نمونه پروژه های موفق در کاربری مسکونی، تجاری، فرهنگی و اداری و… حرفه و تسلط خود را به دیگران نمایش دهد. شما مشتریان عزیز می توانید با توجه به فضای کاربری و نیازهای خود، از تخصص و دانش مجموعه دکوراسیون دیزاین بهرمند شوید ، برای اطلاعات بیشتر و سفارش، از طریق راه های ارتباطی که در سایت درج شده است با ما در تماس باشید.

” خانه خود را با دکوراسیون دیزاین ، دیزاین کنید “

نمونه کار کابینت آشپزخانه هایگلاس

 

نمونه کار کابینت آشپزخانه هایگلاس

در ابتدای این بحث به معرفی کابینت هایگلاس ، مزایا و معایب آن می پردازیم و سپس چند نمونه کار زیبا از کابینت آشپزخانه هایگلاس را با شما به اشتراک می گذاریم .

نمونه کار کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت هایگلاس

چهارچوب و یا اسکلت این نوع کابینت معمولاً از ام دی اف سفید و بخش های قابل رویت آن ودرب ها از جنس ورق «های گلاس» ساخته می شود. ورق هایگلاس نسبت به ام دی اف دارای روکشی قوی تر و ضخیمتر است و سمت دیگر ورق یک لایه نازک PVC سفید است.

کابینت های گلاس از نظر ظاهری بسیار براق تر و دارای تنوع طرح زیاد و زیباتر از ام دی اف می باشد. عموماً قیمت های گلاس بیشتر از ام دی اف می باشد.

این کابینت ظاهری متفاوت دارد و چشم هر ببینده را خیره می کند. در طراحی آشپزخانه های امروزی هایگلاس اولین گزینه و مناسب ترین مدل است که مورد پسند همگان قرار می گیرد.

نمونه کار کابینت آشپزخانه هایگلاس

مزایای کابینت هایگلاس

 • هایگلاس نوعی MDF با روکش پلکسی گلاس است که این روکش نوعی پلاستیک با ظاهر شفاف و شیشه مانند می باشد.
 • وزن این متریال نسبت به شیشه سبک تر اما استحکام و مقاومت آن بیشتر است.
 • کابینت هایی که از هایگلاس ساخته میشوند ظاهری براق و شیک دارند و جلوه آشپزخانه را بسیار زیبا میکنند.
 • مهمترین موضوع در طراحی دکوراسیون داخلی, روشنایی فضا میباشد. کابینت هایگلاس سطح شیشه مانند و براق دارد و به عنوان منبعی از نور در آشپزخانه به شمار میرود. سطح این کابینت نور را منعکس میکند و فضای آشپزخانه را روشن تر جلوه می نماید. در طول روز نیز میتوان از خاصیت صیقلی و بازتابی کابینت هایگلاس برای روشن نمودن فضای آشپزخانه با نور طبیعی استفاده نمود.
 • قیمت کابینت های گلاس مقرون بصرفه است و با خیالی آسوده می توان نسبت به خرید آن اقدام نمود.
 • کابینت هایگلاس ظاهری ساده دارد و همین سادگی نمادی از دکوراسیون مدرن است. این کابینت ها ساده اما در رنگ های متنوع تولید میشوند و به راحتی میتوان آنها را با دکوراسیون دلخواه هماهنگ نمود.
 • سطح صاف و براق این کابینت ها تمیز نمودن آنها را آسان نموده و به راحتی با یک دستمال مرطوب میتوان سطح آنها را تمیز نمود.
 • وزن کابینت هایگلاس نسبت به انواع کابینت سبک تر است و حمل و نقل آن راحت تر صورت میگرد.

نمونه کار کابینت آشپزخانه هایگلاس

معایب کابینت های گلاس

 • این کابینت سطح صاف و یکدستی دارد و مقاومت آن در بربر خط و خش پایین می باشد. از این رو در نگهداری آن باید دقت کرد.
 • لایه درونی آن از جنس ام دی اف خام است که در برابر آب و رطوبت از مقاومت لازم برخوردار نمی باشد.
 • لبه های این کابینت صاف و تیز می باشد.

نمونه کار کابینت آشپزخانه هایگلاس