مدل کابینت آشپزخانه ایرانی | رنگ های جدید کابینت ام دی اف

توسط مهندس فیصل بیات در کابینت هایگلاس بدون دیدگاه

در این مطلب نمونه کار و رنگ های جدید کابینت ام دی اف را به شما معرفی میکنیم.

دکوراسیون دیزاین در زمینه ساخت و طراحی دکوراسیون داخلی با گامی محکم و ذهنی خلاق وارد شد. این شرکت از شروع فعالیت خود، با طراحی تلفیقی مدرن و کلاسیک سعی در ایجاد فضای آرامش بخش برای همه مشتریان گام بر میدارد ، مجموعه دکوراسیون دیزاین در مدت سال های فعالیت خود توانسته است ، با نمونه پروژه های موفق در کاربری مسکونی، تجاری، فرهنگی و اداری و… حرفه و تسلط خود را به دیگران نمایش دهد. شما مشتریان عزیز می توانید با توجه به فضای کاربری و نیازهای خود، از تخصص و دانش مجموعه دکوراسیون دیزاین بهرمند شوید ، برای اطلاعات بیشتر و سفارش، از طریق راه های ارتباطی که در سایت درج شده با ما در تماس باشید.

” خانه خود را با دکوراسیون دیزاین ، دیزاین کنید “

رنگ های جدید کابینت ام دی اف

حالا که با جنس اصلی و چند مدل کابینت mdf آشنا شدیم، باید سراغ عامل بسیار مهم دیگری برویم: رنگ کابینت ام دی اف.

شکی نیست که انتخاب رنگ کابینت ام دی اف به اندازه انتخاب نوع آن مهم است. رنگ کابینت مهم‌ترین عامل موثر در دکوراسیون منزل و آشپزخانه شماست. کابینت‌های ام دی اف اغلب بیشترین فضای ظاهری آشپزخانه را پوشش می‌دهند و به نوعی نقش دیوارهای این بخش از منزل را ایفا می‌کنند. پس بسیار مهم است که چه رنگی دارند و از چه نوع رنگی برای رنگ آمیزی آن‌ها استفاده شده است.

شما می‌توانید بر اساس سلیقه، رنگ سایر بخش‌های آشپزخانه و عوامل دیگر، اقدام به انتخاب رنگ کابینت ام دی اف کنید. در ادامه مطلب برخی رنگ‌های جدید برای کابینت ام دی اف آشپزخانه را معرفی می‌کنیم:

کابینت ام دی اف سفید و مشکی

کابینت ام دی اف قهوه‌ای سوخته

مدل کابینت ام دی اف سفید مات

کابینت آشپزخانه ام دی اف مشکی قهوه‌ای

کابینت ام دی اف کرم قهوه‌ای

کابینت ام دی اف قهوه‌ای مشکی با صفحه سفید

رنگ های جدید کابینت ام دی افکابینت ام دی اف سفید و مشکی یکی از انتخاب‌های مناسب برای آشپزخانه‌هایی با فضای بزرگ است.

رنگ های جدید کابینت ام دی اف

شما می‌توانید از مدل کابینت ام دی اف قهوه‌ای سوخته برای آشپزخانه خود استفاده کنید

رنگ های جدید کابینت ام دی اف

استفاده از کابینت ام دی اف سفید مات فضایی مدرن و مینیمال به آشپزخانه شما می‌دهد

رنگ های جدید کابینت ام دی اف

استفاده از دو رنگ مشکی قهوه‌ای، در قالب کابینت ام دی اف مشکی و قهوه‌ای، تنوع زیبایی به آشپزخانه شما می‌دهد

رنگ های جدید کابینت ام دی اف

ام دی اف کرم قهوه‌ای یکی از پرطرفدارترین‌ ترکیب‌ رنگی‌ برای آشپزخانه‌های مدرن است،‌ زیرا به راحتی با سایر وسایل آشپزخانه هماهنگ می‌شوند.

رنگ های جدید کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف قهوه‌ای مشکی با صفحه سفید انتخابی مناسب برای زیبا و متنوع دیده شدن آشپزخانه شماست.

رنگ ام دی اف جدید احتمالا موردی است که شما مایل به آشنایی با آن باشید. شما می‌توانید در ادامه، تصاویری را از کابینت ام دی اف در رنگ‌های مختلف مشاهده کنید.

چه عواملی در انتخاب رنگ کابینت ام دی اف موثرند؟

همانطور که اشاره شد عوامل مختلفی در انتخاب رنگ کابینت ام دی اف دخیل‌اند. شما بر اساس این عوامل و همچنین سلیقه و روحیات شخصی خود و سایر اعضای خانه می‌توانید اقدام به انتخاب رنگ کابینت ام دی اف کنید. در ادامه به برخی از عوامل دخیل در انتخاب رنگ کابینت MDF، اشاره می‌کنیم:

میزان روشنایی و نور پردازی آشپزخانه

در انتخاب بهترین رنگ کابینت ام دی اف، باید به نورپردازی و میزان روشنایی آشپزخانه دقت کافی داشته باشید. اگر میزان نور فضای آشپزخانه به حد کافی نیست، از رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنید.

ابعاد آشپزخانه

در انتخاب بهترین رنگ کابینت ام دی اف، به ابعاد آشپزخانه توجه کنید. اگر فضای آشپزخانه شما کوچک است، از رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنید تا فضای آشپزخانه شما بازتر به نظر برسد.

سعی کنید در فضاهای کوچک از رنگ‌های تیره استفاده نکنید. اگر به رنگ‌های تیره علاقه مند هستید، می‌توانید از رنگ‌های ترکیبی که تم روشن آن بیشتر باشد، استفاده کنید. انتخاب کابینت ام دی اف آشپزخانه کوچک بر اساس نکات گفته شده، قابل انجام است.

نحوه تمیزکاری کابینت با توجه به انتخاب رنگ

مطمئن باشید که هیچ کس دوست ندارد کابینت‌هایی داشته باشد که هر ساعت نیاز به تمیز کاری دارند. برای انتخاب مناسب‌ترین رنگ کابینت ام دی اف از این نظر باید میزان رفت و آمد به آشپزخانه و مهم‌تر از آن میزان استفاده از وسایلی مثل اجاق گاز را در نظر بگیرید.

تنوع رنگ کابینت‌های آشپزخانه امروزه بیشتر از هر زمان دیگری است. شما می‌توانید با ترکیب چند رنگ، خاص‌ترین رنگ ممکن را برای کابینت‌های منزلتان انتخاب کنید اما نکاتی که گفته شد را فراموش نکنید. تولید کننده‌های کابینت‌های‌ آشپزخانه همواره آماده مشاوره به شما در این بخش هستند.