درب ضدسرقت ایرانی | قیمت درب ضدسرقت | فروش درب ضدسرقت

توسط پشتیبان سایت در درب ضدسرقت بدون دیدگاه

خدماتی که دکوراسیون دیزان به شما ارائه می دهد در زمینه ی درب ضدسرقت ایرانی ارائه ی انواع درب با طرح و رنگ متناسب سلیقه ی شما با بصرفه ترین قیمتی که نمی توانید تصور کنید .

در مطالب قبل تر این اشاره را برای توضیح راجب درب های ضد سرقت داشته ایم . و امروز بیشتر می خواهیم راجب درب های ضدسرقت ایرانی صحبت کنیم لطفا تا پایان مطلب با ما همراه باشید .

انواع درب های ضد سرقت :

 

قبل تر بیان کردم که ما دارای سه نوع درب ضد سرقت هستیم در بازار ایران ، لازم به ذکر است که در حال حاضر کشورهای مختلفی در ایران هستند که می خواهند بازار این درب ها را در دست بگیرند .

در سال های اخیر به دلیل وجود اتفاقات ناخوشایند طبیعی که بیشتر از گذشته می شود هر ساله و این اتفاقات طبیعی متاسفانه در مشور عزیزمان ایران نیز به شدت بیشتر از سال های قبل شده پس مردم به فکر افزایش ایمنی خانه های خود می شوند .

درب ضدسرقت ایرانی

درب هاهی ضد سرقت در کنار دوربین های محافظتی خانه ،  گارد آهنی ، قفل های فلزی و تمامی لوازمی که برای محافظت از یک خانه وجود دارند گسترش یافته است .

در زمان حال شما مردم عزیز با مراجعه به بازار برای خرید یک درب ضد سرقت قطعا به سه دسته از درب های ساخت این کشور ها را سریع تر می توانید پیدا کنید :

 • درب ضدسرقت ترک
 • درب ضدسرقت ایرانی
 • درب ضدسرقت چینی

درب ضدسرقت ترک

کارشناسان ما در دکواسیون دیزاین عقیده دارند که اکثر مدل های درب های ضد سرقت ایرانی مشابه درب های ضد سرقت ترک هستند . درلیل این که این دو مشابه یکدیگر هستند این است که درب های ایرانی اکثرا لوازم خود را مانند رویه ، یراق آلات و … را از کشور ترکیه وارد می کنند و تنها در ایران این درب را می سازند .

درب های ضد سرقت ترکیه در بازار ایران از کیفیت بیشتری بر خوردارند و همان طور که می دانید برای آن باید هزینه ی بیشتر کرد . البته لازم به ذکر است که درب های چینی از روی درب های ضد سرقت ایتالیایی کپی برداری می کنند .

نکات مهمی که باید راجب درب های ضد سرقت باید بدانید

قیمت درب ضدسرقت

نصب و راه اندازی درب ضد سرقت :

 

لازم است بدانید که روند نصب این درب ها یک روز به طول می انجامد . برای روند نصب درب های ضد سرقت اینکه خودتان اقدام به نصب ان کنید اصلا خوب نیست و به ایمنی آن آسیب می زنید .

نصب درب های ضد سرقت باید توسط یک شخص با تجربه و با لوازم تخصصی خودشان انجام شود .کارشناسان دکوراسیون دیزان با رعایت یکسری موارد مورد نیاز برای نصب درب ضد سرقت ، باعث این خواهند شد که امنیت خانه ، دفتر و… شما بیشتر تضمین شود .

ااز جمله نکاتی که می خواهم نام ببرم که کارشناسان برای نصب درب ها در نظر می گیرند این است که فاصله ی بین چهارچوب و درب نباید بیشتر از 4 یا 5 میلی متر باشد .

درب ضدسرقت ایرانی

نکات خرید درب ضد سرقت :

 1. جنس چهارچوب درب ضد سرقت :باید به فلزی از ان برای چهارچوب مورد استفاده کرده اند باید توجه بسیار زیادی کنید و باید حتما به محل جوشکاری های ان توجه کنید که جوشکاری ان دچار هیچ گونه اشکالی نباشد .
 2. ضخامت چهارچوب درب ضد سرقت :طبق نظر کارشناسان حداقل ضخامت 1.5 میلی متر است .
 3. جنس لولای درب ضد سرقت :یکی دیگر از مورد بسیار معمی که باید به ان اهمیت دهید این است که لولا ها را از نظر کیفیت چک کنید  .لولا ها مسئولت تحمل وزن زیادی را باید برعهده باشند و در صورت ضعف در آن ها درب ضد سرقت شما به زودی خراب خواهد شد و از امنیت ان نیز       کاسته می شود .
 4. جنس لایه درب ضد سرقت : درست است که انتخاب طرح روی یک درب به سلیقه ی شما بستگی دارد اما باید به خوبی از ویژگی هر یک از جنس های لای ه های روی درب ها اشنا باشید . برای مثال ام دی اف از زیباییی و درخشندگی بسیار خوبی برخوردار است اما در مقبل نور خورشید و خط و خش اصلا مقاوم نخواهد بود .
 5. باید به فضای داخلی درون یک درب ضد سرقت توجه کنید که درون آن باید از یک لایه ی فولادی قدرتمند برخوردار باشد وگرنه شما تنها یک درب معمولی دارید که وزن آن بی مورد سنگین است .
 6. ورق و آهن الات درب ضد سرقت : درب های ض دسرقت از ویژگی های بسیار بزرگی برخوردار هستند که یکی از ان ها به عایق صدا و حرارت بودن است . پس برای این که این ویژگی های خوب در درب های ضد سرقت به خوبی رعایت شوند باید از ورق و آهن آلاتی که برای ان استفاده کردند اطمینان حاصل کنید .
 7. قفل و یراق درب ضد سرقت : بعد از که شما تمامی مراحل بالا را برای خرید درب خود چک کردید باید به مهم ترین بخش آن یعنی قفل و یراق ها توجه کنید زیرا در صورت خرابی یا بد بودن کیفیت آن ها درب ضد سرقت شما به هیچ عنوان از کیفیت مرغوبی برخوردار نخواهد بود .
 8. این نکته را بدانید که بهترین مارکی که برای یک درب در ایران موجود است ساخت شرکت ترکیه است که در کشور عزیزمان ایران نیز به وفور یافت می شود .
 9. چهار چوب های درب ضد سرقت : این نکته دارای اهمیت است که چهارپوب درب های ضد سرقت باید حتما با درب های معمولی از نظر کیفیت و اندازه تفاوت داشته باشند .

بعد از آنکه شما تمامی این نکات را برای خرید یک درب ضد سرقت در نظر گرفته اید شما قادر خواهید بود که یک خرید خوب داشته باشید .

درب ضدسرقت ایرانی

خریداری انواع درب ضد سرقت در تهران

با پیشرفته شدن دنیای مجازی امروزه کمتر کسی برای خرید کالاها ی مختلف از جمله درب ضدسرقت در غرب تهران سراغ خرید حضوری می رود و ما نیز در دکوراسیون دیزان برای شما انواع خدمات اینترنتی و غیر حضوری را ارائه می دهیم .

برای خریداری درب ضدسرقت در غرب تهران لطفا با کمک سایت ما و شماره تلفن درج شده با ما تماس حاصل نمایید.