چرا بازسازی ساختمان اداری ؟ | بازسازی ساختمان | شرکت دکوراسیون دیزاین

توسط پشتیبان سایت در بازسازی ساختمان بدون دیدگاه

چرا بازسازی ساختمان اداری ؟ ساختمان اداری یا ساختمان مسکونی در شیوه و روش بازسازی با یکدیگر تفاوت دارند، در ادامه این مطلب می‌خواهیم در این باره صحبت کنیم.

منظور از تعمیر و بازسازی ساختمان چه می‌باشد؟

به مجموعه‌ای از اقدامات که در ساختمان انجام می‌شود تا از لحاظ ساختار و امکانات کل اجزای موجود در ساختمان به بهترین بازده خود برسند، و دچار آسیب و صدمه نشوند و بتوانند استانداردهای بالاتری را رعایت نمایند. که انجام تمامی این اقدامات برای حفظ نمودن و بالا بردن ارزش ساختمان واجب و ضروری می‌باشد. در اصطلاح عام تعمیر با کلمه نگهداری استفاده می‌شود. موضوع نگه‌داری ساختمان دارای اهمیت بسیاری می‌باشد. یکی از مثال‌های ساده این موضوع در مورد لوله‌کشی‌های موجود در ساختمان می‌باشد.

هنگامی که تاسیسات گرمایشی را نصب می‌نمایند در شرایطی که ساکنین ساختمان در حفظ و نگه‌داری این تاسیسات کوشا باشند و عمر مفید و کارکرد تمامی اجزای اسن تاسیسات چند برابر خواهد بود به عنوان مثال اگر از فیلترهای جذب رسوبات استفاده نمایند نیاز به تعمیرات در ساختمان به حداقل خود خواهد رسد، به شکل کلی کارهای ضروری که باید برای افزایش و بالا رفتن داوم اجزای ساختمان رعایت و اجرا شوند در بحث نگه‌داری ساختمان باعث می‌شود که هم هزینه‌های بازسازی ساختمان کاهش پیدا کنند و هم مدت زمانی که نیاز به بازسازی احساس شود تا انجام گیرد طولانی‌تر خواهد شد.

 

بازسازی ساختمان اداری | بازسازی ساختمان | دکوراسیون دیزاین

چرا بازسازی ساختمان اداری ؟
تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

در سال‌های گذشته شاهد تنوع‌های بسیار زیاد و گسترش فراوانی در نوع طراحی‌های موجود و همچنین نحوه اجرا نمودن دکوراسیون داخلی آپارتمان‌ها، منازل، دفاتر تجاری و اداری و همچنین فروشگاه‌های مختلف بوده‌ایم. برای بازسازی نمودن ساختمان باید با اطلاعات کامل و نیز با هوشیاری کامل اقدام شروع و اجرا نمایید.

انتخاب و استفاده نمودن از اشخاص کارآزموده و با تجربه و حرفه‌ای می‌تواند در این امر به شما بسیار کمک کند و اجرای عملیات را با اطمینان خاطر بیشتری پیش ببرید. همچنین استفاده از گروه‌ها و تیم‌هایی که کل فرآیند کار و بازسازی را بر عهده می‌گیرند می‌تواند کارهای ساختمان شما را بسیار آسان نماید.

بازسازی ساختمان اداری

به بازسازی ساختمان‌های اداری معمولا کم توجهی می‌شود و کم کاری صورت می‌گیرد. اکثر افراد به دکوراسیون داخلی اداره و شرکت توجهی نمی‌نمایند و در مورد نمای بیرونی نیز که اصلا اهمیت نمی‌دهند که این در حالی است هر دکوراسیون داخلی و نیز نمای بیرونی ساختمان پرستیژ و ارزش کاری شما را نشان می‌دهد.

اشخاصی که برای مشارکت و بستن قرارداد به شما مراجعه می‌نمایند اولین برخوردشان با محیط کاری شما و شرکتتان بر روی آنها تاثیر بسیاری خواهد داشت. نواقص در ساختمان و آسیب دیدگی‌ها ماننده کاشی‌های شکسته و دیوارهای رنگ و رو رفته و تخریب شده و دیگر آسیب‌هایی که به چشم می‌آیند اولین قدم برای بی‌اعتمادی مشتری می‌باشد.

 

بازسازی اداری | بازسازی ساختمان | دکوراسیون

 

چرا بازسازی ساختمان اداری ؟

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

دکوراسیون داخلی ساختمان نیز نقش بسیاری در بالا بردن ارزش کاری شما خواهد داشت و حتی تا حد زیادی نیز بازتاب دهنده شخصیت کاری شما می‌باشد. بازسازی و تعمیرات ساختمان‌های اداری را جدی بشمارید. که علاوه بر نکات گفته شده این فضا بر روحیه و عملکرد کارمندان نیز تاثیر بسیاری خواهد داشت. که این عمل ارتباط مستقیمی با بازده و درآمدتان دارد و موجب پیشرفت شما خواهد شد.

دکوراسیون داخلی ساختمان و فضای محیط کاری در افزایش بازده کارکنان و کارمندان و همچنین رضایت شغلی آنها ارتباط مستقیمی و بسیاری دارد. اگر شما محیط کاری که در آن آرامش داشته باشید و انرژی کافی برای انجام کارها داشته باشید و نیز بتوانید تمرکز کنید، می‌خواهید باید به تمامی نکات درباره بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون آن دقت نمایید.

بازسازی انواع ساختمان اداری

هر سازمانی تعدادی کارمند و اعضا دارد که می‌تواند با طراحی مناسب و زیبا برای هر کارمند فضایی امن و مناسب برای که فراهم آورد تا بازده لازم و کافی را داشته باشد. بر اساس تحقیقات صورت گرفته در سال‌های گذشته اکثر کارکنانی که در یک محیط مشغول کار و فعالیت می‌باشند از محیط کاری خود احساس رضایت ندارند. که از دلایل اصلی این نارضایتی‌ها می‌تواند به نداشتن حریم خصوصی اشاره نمودن که اکثر کارمندان به آن اشاره نموده بودند.

دفاتر و شرکت‌هایی که در آنها حریم خصوصی کارکنان رعایت نمی‌شود در آینده کاریشان به مشکل خواهند خورد. اگر محیط کاری کارمندان به شکلی طراحی گردد که آنان در محیط امن کاری و حفظ حریم خصوصی آنها و همچنین حفظ آرامش آنان، قطعا عملکرد بهتری خواهند داشت. اگر دکوراسیونی که در محیط کار  وجود دارد متناسب با شرایط کاری باشد قطعا کارکنان وظایف خود را مناسب‌تر و در زمان مقرر به پایان خواهند رساند.

 

بازسازی ساختمان شرکت | بازسازی ساختمان | دکوراسیون دیزاین

چرا بازسازی ساختمان اداری ؟

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

بازسازی ساختمان اداری مدرن

در بازسازی ساختمان‌های اداری و شرکتی حتما باید به سیستم و تاسیسات سرمایش و گرمایشی ساختمان توجه نمایید. همچنین باید از عایق‌های رطوبتی و صوتی و دمایی مناسبی در محیط کار استفاده نمایید. و نیز برای طراحی نمودن دکوراسیون داخلی ساختمان‌های اداری می‌توانید از پارتیشن‌هایی که وجود دارند برای جدا نمودن فضاهای گوناگون محل کار استفاده نمود. دکوراسیون داخلی ساختمان باید به گونه‌ای طراحی شود که مراجعه کننده‌گان با بازدید اول جذب آن شوند.

می‌توانید در محیط کاری از رنگ‌ها و طرح‌هایی در وسایل و مبلمان استفاده نمایید که جنبه اداری به ساختمان بدهند. دیوارها را با طرح‌هایی خاص و شیک طراحی نمایید و از گیاهان طبیعی و زیبا در نقاط مختلف محل کارتان استفاده نمایید. که بر روحیه کارکنان و کارمندان تاثیر مثبتی خواهد داشت.

برای انجام این کار یعنی طراحی دکوراسیون محیط اداری اگر با متخصصین و طراحان خبره همراه شوید می‌توانید نتیجه خوبی بگیرید. اشخاصی که علاوه بر طراحی محیط بر اساس موقعیت و جایگاه و منطقه و نیز توجه نمودن به طراح‌های مدرن و زیبا و شیک به نیاز و علایق شما نیز توجه می‌نمایند. اغلب طراحان و معماران با مشتریان خود بسیار صحبت می‌نمایند و نظرات و علایق آنها و می‌پرسند تا بتوانند سلیقه آنها بشناسند و بتوانند طراحی‌شان را باب میل کارفرما اجرا نمایند.

هزینه‌هایی که بازسازی ساختمان در پی دارند یکی از موضوعات بسیار مهم و از جمله دغدغه‌های اصلی مالکان ساختمان ‌می‌باشد. بخشی از این هزینه‌های بازسازی، مربوط به مصالح و تجهیزاتی می‌باشد که در طول عملیات نوسازی و بازسازی ساختمان استفاده می‌نمایند، که با توجه به کیفیتی که این مصالح دارند و همچنین کارخانه‌ی تولید کننده، این مصالح قیمت‌های متفاوتی خواند داشت.

اما بخش دیگر هزینه‌های عملیات بازسازی دستمزدی است که طراحان و مجریان طرح خواهند گرفت. طی قراردادی که بین مالک و تیم ساختمانی امضا می‌شود بر سر این هزینه‌ها توافق می‌شود.

 

دکوراسیون ساختمان اداری | بازسازی ساختمان

 

چرا بازسازی ساختمان اداری ؟

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

برای اینکه بتوانید هزینه‌ها را به طور نسبی و تقریبی درست برآورد کنید باید ابتدا برآوردی از ساختمان خود داشته باشید که دقیقا در چه مکانی نیاز به بازسازی است و چه مکانی نیاز ندارد. که این کار باید با دقیق بسیاری انجام شود، زیرا هزینه‌های بازسازی ساختمان ثابت نیستند و این بررسی میزان و نوع مصالح و نیز دستمزد اجرا را مشخص می‌نماید.

برای اینکه هزینه‌هایتان بالا نرود و به اصطلاح دچار فشار اقتصادی نشوید، آن هم با وجود شرایطی که قیمت‌ها متغیر می‌باشند. بهترین گزینه این است که شما با برنامه‌ریزی مناسب و دقیق هر چند وقت یکبار هم که شده ساختمان‌تان را مورد بررسی قرار دهید و مکان‌هایی که نیاز به بازسازی و مرمت دارند را شناسایی نمایید و برای آنها هزینه نمایید.

کمترین هزینه بازسازی ساختمان

قبل از شروع بازسازی ساختمان باید نگاهی نیز به آینده داشته باشید. برای مثال اگر در دهنتان است که سیستم و تاسیسات گرمایشی ساختمان را عوض نمایید و یا سیستم گرمایشی را در کف ساختمان را برای سال‌های آینده اجرا نمایید، پس در این برنامه بازسازی تغییرات در کفپوش ساختمان را عقب بیندازید و بخش‌های دیگری که در االویت می‌باشند را انجام دهید.

تلاش نمایید که در بازسازی ساختمان به شیوه‌ای اقدام نمایید که با یک بار بازسازی کار آن بخش تمام شود و نیاز به بازسازی و در نهایت هزینه مجدد برای این اقدام نشود. که اگر این تصمیم گیری‌ها با مشاوره با افراد متخصص و مجرب انجام گیرد می‌تواند به درستی و کامل انجام گیرد.

یکی دیگر از روش‌های محاسبه هزینه‌ها متراژ ساختمان می‌باشد. در این روش پیمانکار بر اساس میزان فرسودگی ساختمان بر اساس هر مترمربع از ساختمان قیمتی را برای بازسازی پیشنهاد می‌دهد. شاید اگر شما از چندین پیمانکار متفاوت در این باره سوالی بپرسید و بخواهید از هزینه بازسازی آگاه شوید با قیمت‌های متفاوتی مواجه شوید، زیرا هرکدام از آنها ذهنت خاص خودشان را از وضعیت ساختمان شما دارند. ولی اگر شما آنچه را که از ساختمان می‌دانید را دقیقا برای آنها شرح دهید شاید با قیمت‌های مشابه‌تری مواجه شوید.

 

بازسازی داخلی ساختمان اداری | بازسازی ساختمان | دکوراسیون دیزاین

چرا بازسازی ساختمان اداری ؟

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

دیگر مطالب

قوانین بازسازی ساختمان | مقررات بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان

نکات بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | شرکت دکوراسیون دیزاین

هزینه بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | شرکت دکوراسیون دیزاین

مراحل بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی ساختمان در غرب تهران | بهترین و جدیدترین مدل ها را از ما بخواهید

ما را در شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال کنید

اینستاگرام / آپارات / پینترست