تعمیر و بازسازی ساختمان غرب تهران | بازسازی ساختمان |

توسط پشتیبان سایت در دسته بندی نشده بدون دیدگاه

تعمیرات و بازسازی ساختمان

تعمیر و بازسازی ساختمان در غرب تهران

تعمیرات و بازسازی زمانی در یک ساختمان مورد نیاز است و احساس می‌شودکه ساختمان چه از لحاظ فنی مانند تاسیسات و لوله‌کشی، و چه از لحاظ ظاهری مانند نمای ساختمان و دیوارها، نیازمند تعمیرات و بازسازی باشد.

به این شکل تعمیرات و بازسازی در یک ساختمان ممکن است که به چندین شکل و دسته بندی تبدیل شوند که ب عنوان مثال می‌توان به بازسازی کف و یا بازسازی و تعمیر دیوارها و یا تغییر دکوراسیون و شکل منزل اشاره نمود که همع اینها در دسته بندی بازسازی ساختمان قرار می‌گیرند.

همه این مراحل توسط تیم بازسازی ساختمان یعنی مهندسین ناظر و گروه متخصص و حرفه‌ای که پروژه منزل شما را قبول کرده‌اند در تمامی مراحل بازسازی و تعمیرات ساختمان همراه شما هستند و در هر زمانی که نیاز داشتید برای هر بخشی از ساختمان که مشاوره بخواهید در خدمت شما هستند.

بازسازی ساختمان قدیمی

با بازسازی به موقع ساختمان و سازه می‌توانید از بروز مشکلات حاد و جدی در آینده جلوگیری نمایید. می‌توان به عنوان مثال به نشت آب از لوله‌ها دقت نمایید اگر اوایل آنرا جدی نگیرید ممکن است به گچ ساختمان و رنگ ساختمان آسیب جدی وارد نماید.

نم دادن لوله‌ها می‌تواند به فلزات ساختمان مانند میل‌گردهای و تیرآهن‌ها آسیب وارد باعث زنگ زدگی و شکننده شدن آنها شود و در نهایت می‌تواند آسیبی جدی به کل ساختمان وارد نماید. در نتیجه اگر شما به این آسیب‌های جزئی و پیش‌پا افتاده به موقع و سریع رسیدگی کنید می‌توانید از آسیب‌های بزرگتر و جدی‌تر نیز جلوگیری نمایید.

خدمات تعمیر و بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | دکوراسیون دیزاین

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

انواع بازسازی ساختمان و تعمیرات و نگهداری ساختان

1 – تعمیرات ساختمانی جزئی و جدی

این تعمیرات که در هر ساختمانی اتفاق خواهد افتاد و اجتناب ناپذیر می‌باشد و باید رفع شوند شامل مشکلاتی جزئی نظیر لوله‌کشی‌های ساختمان، تاسیسات الکترونیکی و برقی ساختمان که شامل خرابی کلیدها و پریزها و  همچنین سوختن فیوز می‌شود، خرابی و نقص ایجاد شده در منبع و پمپ آب، کیپ شدن و در واقع گرفتگی و بسته شدن مسیر آب و فاضلاب و خرابی و نقص‌های جزئی در تاسیسات گرمایشی و سرمایشی.

که این موارد نظایر آنها باید به سرعت رفع شوند تا از خرابی‌ها و ایرادات جدی و بزرگتر در ساختمان جلوگیری شود.

2 – تعمیرات سالانه ساختمان

این بخش از تعمیرات که بیشتر در حوزه تغییرات دکوراسیون داخلی منزل و آپارتمان و نوسازی تغییرات در ظاهر ساختمان می‌باشد مانند گچ کاری و بررسی اتصالات لوله‌ی پکیج و مسائل از قبیل در این بخش انجام می‌پذیرد.

برخی از این مواردی که گفته شدند در زمینه ایمنی ساختمان و برخی دیگر در زمنیه دکوراسیون منزل می‌باشد که هرکدام در جایگاه خودشان می‌توانند به ایمنی ساختمان کمک نمایند.

تعمیرات کلی ساختمان

این نوع و مدل تعمیرات بیشتر در ساختمان ها اماکن قدیمی دیده خواهند شد.

در این گونه موارد ساختمان به کل کهنه و فرسوده شده است که با اجرای برخی موارد و رعایت نمودن اصول ایمنی و امنیت ساختمان، سازه را به اصطلاح نو می‌نمایند.

که در این صورت بعد از مراجعه و هماهنگی با شرکت ساختمانی و گرفتن مشاوره در سریع‌ترین زمان ممکن برای بررسی ساختمان و تخمین قیمت خدمت شما حاضر خواهند شد.

 

تعمیرات ساختمان در غرب تهران | بازسازی ساختمان | دکوراسیون دیزاین

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

بازسازی ساختمان

بازسازی نمودن ساختمان از گذشته‌های دور تا کنون در آداب و فرهنگ ما ایرانیان بوده است که در این باره می‌توانیم به خانه تکانی‌های هرساله اشاره کنیم که انجام می‌دهیم.

بازسازی و تعمیرات ساختمانی در سراسر دنیا و نیز در کشور خودمان نیز بسیار رایج شده است و بسیاری از مردم آنرا انجام می‌دهند. انجام بازسازی و یا تعمیر ساختمان بستگی به شرایط و وضعیت ساختمان دارد و حتی می‌تواند در شرایط مختلفی انجام شودف در برخی شرایط دلزدگی از ساختمان منجر به بازسازی دکوراسیون می‌شود، در برخی مواقع عمر بالا و فرسودگی ساختمان باعث تعمیرات کلی و یا حتی بازسازی ساختمان می‌گردد.

بازسازی منزل

با توجه به شرایط ساختمان‌های موجود در کشور و سال ساخته شدن آنها و فرسودگی ایجاد شده در آنها، قطعا شاید شاهد بازسازی و تعمیرات بسیاری در کشور باشیم که یک نیاز واجب و ضروری برای کشور می‌باشد.

در کشور ما عمر مفیدی که اعلام شده 30 سال می‌باشد که این در حالی است در کشورهای مدرن خیلی بیشتر از این حد می‌باشد و به عنوان کشوری ضعیف در جهان می‌توان را نام برد که عمر مفید ساختمان در این کشور حدود 55 سال می‌باشد که می‌توان گفت کشور ما خیلی پایین‌تر از این حد می‌باشد.

علت آن نیز می‌تواند نابلد بودن ناظر، کمکاری استادکار، بی‌انصافی پیمانکار و استفاده از لوازم و مصالح با کیفیت بسیار پایین و دیگر مسائلی که همه مربوط به خطاهای انسانی و ناظرین می‌باشد.

از جنبه دیگری نیز می‌توان به این قضیه نگاه کرد که آن جنبه اقتصادی می‌باشد، در صورت بازسازی نمودن ساختمان شاید راحت بتوان گفت که خرج و هزینه شما خیلی کمتر از آن است که بخواهید ساختمان یا آپارتمانی را خریداری نمایید.

که این مزایای گفته شده باعث شده‌اند که علاقه مردم در سراسر دنیا را به بازسازی ساختمان بیشتر نموده است.

تعمیر و بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | طراحی و بازسازی

تعمیر و بازسازی ساختمان غرب تهران

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

مراحل تعمیرات و بازسازی ساختمان

مرحله اول: بازدید ساختمان

کل خانه توسط مهندسین مورد بررسی و بازبینی قرار می‌گیرد و شرایط کل ساختمان و آپارتمان را می‌سنجند، سپس با هماهنگی با صاحب و خانه و مطلع شدن از نظرات و سلیقه او درباره ساختمان و جمع آوری اطلاعات کامل، پس از مشاوره و ارائه نظرات و نتیجه کلی به توافق می‌رسند.

مرحله دوم: تعمیر ساختمان

در این مرحله مشخص می‌شود که ساختمان در چه شرایطی به سر می‌برد و چه نقاطی از ساختمان نیاز به تعمیر دارند و چه نقاطی سالم هستند و نیاز به تعمیر ندارند.

نکته‌ای که بسیار مهم می‌باشد و در این مرحله باید به آن بسیار توجه نمود این است که باید حتما بررسی شود که آیا ساختمان مناسب برای بازسازی می‌باشد یا خیر؟

یعنی بررسی نمایند که آیا استحکامات ساختمان و اسکلت آن سالم می‌باشد یا زنگ زده و آسیب دیده می‌باشد؟

ساختمان نشتی بسیار بزرگ و خطرسازی در خود نداشته باشد! ابتدا باید به این نکات نیز توجه نمود و سپس اقدام به بازسازی نمایید که در صورت عدم رعایت موارد بالا، ممکن است خطراتی که ساختمان را تهدید می‌نمایند در آینده باعث بروز مشکلات بزرگ و صدمات جانی جبران ناپذیری شوند.

 

 

تعمیرات ساختمان در غرب تهران | بازسازی ساختمان | طراحی و بازسازی

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

مرحله سوم: لیست خدمات مورد نیاز

در این مرحله خدماتی که لازم است تا در مورد بازسازی و تعمیرات ساختمان انجام شوند را به صورت لیستی کامل در آیند، که مواردی را که در زیر به آنها اشاره می‌نماییم ممکن است جزئی از این لیست باشند.

این نکته نیز قابل توجه می‌باشد،

 

در تمام مراحل بازسازی ساختمان نظرات کارفرما و صاحب خانه مورد نظر قرار می‌

گیرد به آنها رسیدی خواهد شد.

1 – اجزای لوله‌کشی ساختمان و تاسیسات ساختمان

2 – بررسی تجهیزات و سیستم برق رسانی ساختمان

3 – بررسی خطوط گازی و انشعابات آن

4 – بررسی وسایل و انشعابات سرمایشی و گرمایشی

5 – گچ کاری و ظریف کاری داخلی ساختمان و اجرای سقف به میل و خواسته مشتری

6 – نورپردازی‌های ساختمان

7 – بازسازی و ساخت کف ساختمان

8 – نقاشی نما و رنگ آمیزی ساختمان

9 – اجرای نوع کفپوش و کف آپارتمان به نظر و سلیقه مشتری

10 – اجرای قرنیز آپارتمان باب میل مشتری

11 – اجرای دکوراسیون مورد نظر مشتری

12 – در نهایت مرحله کفسابی آپارتمان

 

تعمیر ساختمان در تهران | بازسازی ساختمان | دکوراسیون دیزاین

دیگر مطالب

قوانین بازسازی ساختمان | مقررات بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان

نکات بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | شرکت دکوراسیون دیزاین

هزینه بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | شرکت دکوراسیون دیزاین

مراحل بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی ساختمان در غرب تهران | بهترین و جدیدترین مدل ها را از ما بخواهید

همه چیز درباره بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | بازسازی

 

تعمیر و بازسازی ساختمان در غرب تهران

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال کنید

اینستاگرام / آپارات / پینترست