بازسازی ساختمان در قیطریه | بازسازی ساختمان در شمال تهران

توسط پشتیبان سایت در بازسازی ساختمان, نوسازی ساختمان بدون دیدگاه

بازسازی ساختمان‌های قدیمی

بازسازی ساختمان در قیطریه

بازسازی ساختمان در حقیقت یه نوع درمان برای ساختمان‌های قدیمی و نیمه می‌باشد که به وسیله آن به ساختمان جانی دوباره می‌بخشد و می‌توان نمای داخل و خارج ساختمان را بسیار متحول نو نمایید.

برای آنکه ساختمان قدیمی سالم و سرپا بماند نیاز به بازسازی و مرمت دارد که در این صورت شما باید به آنها رسیدگی کنید و اما این رسیدگی و بازسازی نیاز دارد که به چندین نکته توجه نمایید.

  • استانداردهای تعریف شده برای بازسازی ساختمان را در تمامی شرایط و مکان‌های ساختمان رعایت نمایید.
  • قبل بازسازی نمودن سازه‌ها و مکان‌هایی که قدمت زیادی دارند و تاریخی می‌باشند باید بررسی برای نوع سازه و ساختار آن داشته باشید که در بازسازی ساختمان چیزی از بین نرود و همه چیز مثل اصل ساختمان باقی بماد.

شما در زمان بازسازی ساختمان می‌توانید با هماهنگی‌هایی که با شرکتی که بازسازی ساختمانتان را انجام می‌دهد کارهای ساختمانی را پیش ببرید و اطمینان داشته باشید که مشکلی در حین بازسازی ساختمان برای شما پیش نخواهد آمد و ساختمان شما به بهترین شکل ممکن مورد نوسازی قرار خواهد گرفت و در نهایت ساختمانی زیبا و ایمن خواهید داشت.

بازسازی نما بیرونی ساختمان

بازسازی‌های نمای ساختمان به صورت کلی و جزئی انجام می‌پذیرند. در بازسازی‌های جزئی که در ساختمان انجام می‌دهند بیشتر برای رفع عیب و مشکلاتی که نمای ساختمان دارد زمان می‌گذارند. و خب این کار هزینه زیادی برای مال ساختمان ندارد. اما اگر قصد تعویض و تعمیر و بازسازی کلی نمای ساختمان را دارید، هزینه‌های شما شاید بالا رود و مجبور شوید که هزینه بیشتری بپردازید اما که در نهایت نمای ساختمان شما تازه و یکدست و بسیار شیک خواهد شد. در بازسازی نمای ساختمان می‌توانید از انواع سنگ‌های ساختمان و زینتی استفاده نمایید و به نمای ساختمان خود جلوه‌ای خاص و جذاب ببخشید.

بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان ساختمان در شمال تهران| طراحی و بازسازی

 

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

سقف کاذب

اجرای سقف کاذب برای ساختمان

سقف‌های کاذب در واقع نوعی پوشش برای سقف اصلی منزل می‌باشد. این نوع سقف‌ها علاوه بر اینکه زیبایی خاصی به منزل می‌دهند بلکه می‌توان سیم‌کشی‌ها و تاسیسات را نیز در زیر آن مخفی نگهدارید و بدون آنکه دیده شوند. سقف کاذب نوعی سقف ثانویه برای ساختمان می‌باشد که کمی پایین‌تر از سقف اصلی قرار می‌گیرد و در اصل بهترین روش برای پوشاندن ایرادات سقف نیز می‌باشد. شما می‌توانید در بازسازی ساختمان خود از این نیز استفاده نمایید.

این نوع سقف برای اتصال و جایگذاری به سقف اصلی ساختمان و نیز به دیوارها متصل می‌گردد و به نوعی سازه اصلی ساختمان بار آنرا تحمل می‌کند. سقف‌های کاذب از جمله کارایی که دارند عایق نمودن سقف در برابر صدا و حرارت نیز می‌باشد، که استفاده دیگر از آنها این است که می‌توانید نور پردازی های زیبا و جذابی نیز بر روی آنها کار کنید.

 

بازسازی ساختمان | بازسازي ساختمان | طراحی و بازسازی

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

این سقف‌ها ارتفاع منزل را کاهش می‌دهند، به همین علت است که آنها را به نسبت ارتفاع سقف اصلی میسازند و بر روی آنها کار می‌کنند. امروز با پیشرفت‌هایی که در صنعت ساختمان و البته تکنولوژی‌هایی که وجود دارند تنوع بسیار زیادی برای این سقف در بازار موجود می‌باشد و می‌توان نسبت سلیقه خودتان آنها را انتخاب نمایید.

طراحی سقف‌های کاذب در معماری ساختمان یه یکی از جذاب‌ترین موضوعات ساختمان مبدل گردیده است. با استفاده نمودن از این سقف‌ها می‌توانید فضا و دکوراسیون منزل خودتان را متحول و به شکل کاملا جذاب و زیبایی تغییر دهید. این نوع سقف‌ها با وجود طرح و رنگهای متنوع و متفاوتی که دارند دکوراسیون منزل شما را می‌توانند بسیار متفاوت جلوه دهند. از دیگر قابلیت‌های سقف‌های کاذب می‌توان به این مورد اشاره نمود که امکان ایجاد نور پردازی‌های دیدنی و چشم نوار در آنها وجود دارد.

گاهش اوقات سقف کاذب را برای بخشی خاص از منزل اجرا می‌نمانید مثلا برای بخش پذیرایی منزل و یا بر روی میز غذا خوری که با نور پردازی‌های دیدنی آن بخش را بسیار دل نشین‌تر و لوکس تر نشان خواهد داد. که با این عمل حس یکنواخت بود و سردی را از منزل شما خواهد گرفت و آرامشی خاص به بخش مختلف منزلتان می‌بخشد.

 

 

بازسازی ساختمان در شمال تهران | طراحی و بازسازی

بازسازی ساختمان در قیطریه

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

بازسازی ساختمان و سبک زندگی

در طول تاریخ انسان‌ها تغییراتی بسیاری در سبک زندگی‌شان داشته‌اند که این امر می‌تواند به علت نیازهای آن جامعه باشد شاید هم به علت فرهنگ و سبک معماری آنها. برای مثال می‌توان به ساخت و ساز ساختمان‌های بلند و آسمان خراش‌های ساخته شده به دست بشر اشاره نمود که علت ساخت آنها افزایش جمعیت شهرها و کمبود زمین می‌باشد.

در بحث دکوراسیون داخلی منزل نیز می‌توان به سبک معماری کشور خودمان تا قبل از دهه‌های 60 یا 70 اشاره کنیم که آشپزخانه‌ها همانند اتاق‌های منزل بسته و دارای درب و دیوار بودند، اما بعدها این نیاز برای شیک بودن حس شد که اگر محیط آشپزخانه بازتر باشد بهتر و زیباتر خواهد بود. که موارد از آنجایی اجازه شکل گرفتن داشتن که نقش زنان در جامعه پر رنگتر شد دیده شدن زنان در آشپزخانه را مشکل نمی‌دانستند. و پس از مدتی نیز آشپزخانه‌های اپن جای خود را به آشپزخانه‌های جزیره‌ای دادند و مرز بین خانه و آشپزخانه از بین رفت.

 

بازسازی ساختمان | طراحی و و بازسازی

بازسازی ساختمان در قیطریه

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

دیگر مطالب

قوانین بازسازی ساختمان | مقررات بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان

نکات بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | شرکت دکوراسیون دیزاین

هزینه بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | شرکت دکوراسیون دیزاین

مراحل بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی ساختمان در غرب تهران | بهترین و جدیدترین مدل ها را از ما بخواهید

همه چیز درباره بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | بازسازی

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال کنید

اینستاگرام / آپارات / پینترست