بازسازی ساختمان در تجریش | بازسازی ساختمان در شمال تهران

توسط پشتیبان سایت در بازسازی ساختمان, نوسازی ساختمان بدون دیدگاه

بازسازی ساختمان آپارتمانی :

بازسازی ساختمان در تجریش

بازسازی ساختمان آپارتمانی یک روش برای نوسازی سازه و همچنین تغییر در ساختار و دکوراسیون آن می‌باشد. بازسازی آپارتمان علاوه بر اینکه به نوعی آنرا می‌توان سرمایه‌ گذاری دانست، بلکه تغییر در ساختمان و زیباسازی و بهینه سازی آن نیز می‌توان دانست که این جزء بهترین شیوه‌ها برای بهبود سازه می‌باشد. بازسازی ساختمان به گونه‌ای می‌باشد که تغییرات اساسی و بزرگی در ساختمان رخ می‌دهد به همین علت نیز باید قبل از بازسازی ساختمان قسمت‌های قصد تغییر آنها را دارید باید دقیقا مشخص شوند.

سپس بازسازی ساختمان آغاز می‌گردد و تغییرات مورد نظر بر ساختمان شما اعمال خواهد شد. بازسازی آپارتمان‌ها نه تنها برای نوسازی سازه‌های قدیمی و تغییر ساختمان و نمای آن  و همچنین در زیبا سازی ساختمان کمک می‌کند و علاوه بر بازسازی و نوسازی می‌توان کمبود جا و مکانی را نیز که در آپارتمان وجود دارد را نیز جبران کرد و بهبود بخشید.

بخش‌هایی که در ساختمان مورد تعمیر و بازسازی قرار می‌گیرند عبارت‌اند از: بازسازی بخش‌هایی از آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام منزل، اتاق‌های موجود، و در نهایت نیز حال و پذیرایی منزل می‌باشند.

 

بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان در تجریش | طراحی و بازسازی

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

بازسازی منزل

با توجه به شرایط ساختمان‌های موجود در کشور و سال ساخته شدن آنها و فرسودگی ایجاد شده در آنها، قطعا شاید شاهد بازسازی و تعمیرات بسیاری در کشور باشیم که یک نیاز واجب و ضروری برای کشور می‌باشد.

در کشور ما عمر مفیدی که اعلام شده 30 سال می‌باشد که این در حالی است در کشورهای مدرن خیلی بیشتر از این حد می‌باشد و به عنوان کشوری ضعیف در جهان می‌توان را نام برد که عمر مفید ساختمان در این کشور حدود 55 سال می‌باشد که می‌توان گفت کشور ما خیلی پایین‌تر از این حد می‌باشد.

علت آن نیز می‌تواند نابلد بودن ناظر، کمکاری استادکار، بی‌انصافی پیمانکار و استفاده از لوازم و مصالح با کیفیت بسیار پایین و دیگر مسائلی که همه مربوط به خطاهای انسانی و ناظرین می‌باشد.

از جنبه دیگری نیز می‌توان به این قضیه نگاه کرد که آن جنبه اقتصادی می‌باشد، در صورت بازسازی نمودن ساختمان شاید راحت بتوان گفت که خرج و هزینه شما خیلی کمتر از آن است که بخواهید ساختمان یا آپارتمانی را خریداری نمایید.

که این مزایای گفته شده باعث شده‌اند که علاقه مردم در سراسر دنیا را به بازسازی ساختمان بیشتر نموده است

 

بازسازی ساختمان در تجریش | بازسازی ساختمان | طراحی و بازسازی

 

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

ترمیم نمای ساختمان

تعمیرات قسمت‌های آسیب دیده می‌توانند به روشی دیگر نیز انجام شوند، به این شکل که قسمت‌های آسیب دیده اعم از سنگ، آجرنما و غیره برداشته می‌شوند و سپس ملاتی که در زیر آن وجود دارد برداشته می‌شود و تمیز کاری انجام می‌شود و و سپس آن قسمت را با مصالح جدید و تازه درست می‌نمایند.

تعویض نمای فرسوده ساختمان

در برخی از موارد هم دیده می‌شود که نمای ساختمان به دلیل فرسودگی به کل تعویض می‌شود. که اگر به این شکل باشد به علت اینکه نما ساختمان فرسوده شده است به طور کلی آن را تخریب می‌نمایند و تمام مصالح کنده می‌شوند. به این نکته توجه کنید که هرگز بر روی نمای فرسوده و قدیمی نمای جدید را بنا ننمایید و نسازید، زیرا مواد قدیمی توان و قدرت نگهداری مواد جدید را ندارند و خطر آفرین خواهد بود. بعد از تخریب نمای قدیمی ساختمان، و بر حسب نوع نمای جدیدی که انتخاب می‌شود، زیر سازی آن نما را انجام خواهند داد. که  در این حالت می‌توانید از هر دو شکل تر (ملات) و خشک (جوشکاری) استفاده نمود.

 

بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان در تجریش | طراحی و بازسازی

بازسازی ساختمان در تجریش

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

جزئیات و نازک کاری ساختمان :

آخرین مرحله‌ای که در بازسازی ساختمان وجود دارد بخش نازک کاری و جزئیات می‌باشد. گچ کاری ساختمان، سقف‌های کاذب کنافی، نورپردازی‌های ساختمان، اجرای کفپوش ساختمان، رنگ آمیزی و کاغذ دیواری و دیگر کارهای کوچکی که باید انجام شوند. در بازسازی ساختمان استفاده نمودن از مصالح و مواد مناسب و با کیفیت نیز شرطی برای بهتر انجام شدن می‌باشد.

از آنجایی که هدف ما از بازسازی نمودن ساختمان علاوه بر بهبود زیبایی و ظاهر، عمر ساختمان نیز می‌باشد و همچنین باید مصالح و موادی در ساختمان مورد استفاده قرار گیرند که با گذشت زمان و عوامل مختلف محیطی فرسوده نشوند و تا مدتی طولانی بتوانند برای ساختمان مفید باشند. در غیر این صورت باز هم دچار مشکل خواهید شد و باید برای بازسازی ساختمان و تعمیرات آن دست به کار شوید.

در مرحله نازک کاری‌های ساختمان باید به جنبه اقتصادی و هزینه‌های مصالح و مواد مورد استفاده نیز توجه نمود، زیرا با شرایط اقتصادی موجود در کشور مقدار هزینه‌ها افزایش پیدا کرده است.

با توجه به اینکه هدف از بازسازی ساختمان هزینه کمتر می‌باشد و نمی‌خواهیم هزینه‌ها زیاد شوند، لذا می‌بایست از وسایل با کیفیت با قیمت مناسب استفاده نماییم. در همین راستا الویت با انتخاب وسایلی می‌باشد که عایقی برای ساختمان می‌باشد مانند درب و پنجره‌های عایق.

در نهایت و پس از اتمام مرحله نازک کاری شما با انتخاب وسایل متناسب و برای چیدمان دکوراسیون منزل می‌توانید بر زیبایی منزلتان بافزایید و آنرا بیش از پیش شیک تر نمایش دهید.

 

بازسازی ساختمان در شمال تهران | بازسازی ساختمان | طراحی و بازسازی

بازسازی ساختمان در تجریش

تهران شهران خیابان کوهسار بین قائم و مهدی پلاک ۱۰۷
44306619 – 021

44319911 – 021

 

 

دیگر مطالب

قوانین بازسازی ساختمان | مقررات بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان

نکات بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | شرکت دکوراسیون دیزاین

هزینه بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | شرکت دکوراسیون دیزاین

مراحل بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی ساختمان در غرب تهران | بهترین و جدیدترین مدل ها را از ما بخواهید

همه چیز درباره بازسازی ساختمان | بازسازی ساختمان | بازسازی

 

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال کنید

اینستاگرام / آپارات / پینترست